KURS PRAWA JAZDY

Szkoła Nauki Jazdy M-P zaprasza w dniu 12.02.2015 na nowy kurs prawa jazdy kat. B do Sali nr 10 o godz. 15.00

KONKURS KOLĘD

Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w corocznym konkursie kolęd, który odbędzie się 20.12.2017 roku (środa). Jury konkursowe wybierze trzech  finalistów, którzy  zaprezentują swoje utwory podczas jasełkowego spotkania z rodzicami. Udział wszytkich klas obowiązkowy.

Przegląd kolęd w auli szkolnej od godziny 9:00

FINAŁ VI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MASZYN WIATROWYCH

Jak wiadomo ŻEGLUGA brała udział w finale Konkursu Maszyn Wiatrowych, który odbył się 09.12.2017 w Piasecznie. Po przeróbkach, których dokonaliśmy w czwartek i piątek, maszyna została uznana za najelegantszą  konstrukcję całego Konkursu, zwłaszcza, że mechanizm jakiego użyliśmy, dla przykładu był otwarty, po to aby pokazać ilość pracy włożonej w jej wykonanie. W tzw.”Parku Maszyn”, ktoś pod nieobecność przestawił - być może z nadmiernej „ciekawości”- jedną z łopatek wentylatora. Nie można tego było zauważyć i z tego powodu maszyna nasza” wykręciła” 6-te miejsce w finale (spośród blisko 350 drużyn startujących w całym konkursie). Mieliśmy ambicje być na podium i jest to pewnego rodzaju niedosyt. Z naszej strony gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam w zorganizowaniu eliminacji i wyjeździe na finał.

SZLACHETNA PACZKA 2017

Już po raz piąty uczestniczyliśmy w akcji „Szlachetna Paczka” i po raz kolejny uczniowie, nauczyciele oraz partnerzy, których z roku na rok przybywa nie zawiedli. 

W tym roku razem ze Społeczną Szkołą Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Mechnicy, Publicznym Przedszkolem nr 21 z Kędzierzyna-Koźla oraz biurem podatkowym „Altax” przygotowaliśmy paczkę na łączną kwotę ponad dwunastu tysięcy złotych. Niesamowita ilość darów rzeczowych zaspokoiła potrzeby wybranej przez nas rodziny, spełniła marzenia dzieci oraz zapewni spokojne Święta Bożego Narodzenia.

Warto podkreślić że tak dużą paczkę podzieliliśmy na trzy potrzebujące rodziny.

Z ramienia szkoły najhojniej wsparły naszą akcję klasy IVts, która od lat jest niekwestionowanym liderem zbiórki, klasa IIIpt i klasa Ipt/ts. 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy oraz życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - ETAP SZKOLNY

7.XII. 2017 r. (czwartek) odbyła się kolejna Olimpiada Przedsiębiorczości - etap szkolny. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 45 uczniów z klas: 2 ti, 2i i 2ts. najlepsze wyniki osiągnęli:
1. Liszewski Mateusz
2. Melson Szymon
3. Cedzich Paweł
4. Pajonczek Paweł 
5. Pietrowicz Marek 
Gratulujemy.

Podkategorie

PARTNERZY ŻEGLUGI

...

BIP