KURS PRAWA JAZDY

Szkoła Nauki Jazdy M-P zaprasza w dniu 12.02.2015 na nowy kurs prawa jazdy kat. B do Sali nr 10 o godz. 15.00

MECHANICY ZDOBYLI UPRAWNIENIA SPRAWACZA 2018

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się kolejnym sukcesem Naszych uczniów. Kolejnym "mechanikom" udało się podwyższyć swoje kwalifikacje - zdobyli uprawnienia spawacza, który obecnie jest bardzo poszukiwaną umiejętnością na rynku pracy. Gratulujemy i życzymy w przyszłości wysokich zarobków

.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dziś świętujemy ostatni dzień szkoły i jednocześnie pierwszy dzień wakacji. Z tej okazji na uroczystym apelu Pani Dyrektor i wychowawcy klas wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy i nagrody zdobyte przez klasy w konkurencjach, które odbyły się z okazji "Otwarcia Sezonu Nawigacyjnego". Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i życzymy dłuuuuugich wakacji, nabierzcie sił przed nowym rokiem szkolnym. Pamiętajcie o bezpiecznym wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu. :)

 

ANKIETA OCENY KADRY PEDAGOGICZNEJ

Bardzo prosimy wszystkich Naszych uczniów o wypełnienie ankiety oceny kadry dydaktycznej. Każdy uczeń wypełnia ankietę tyle razy ilu nauczycieli go uczy.

https://goo.gl/forms/RskaD07sTHTtkl382

Bardzo dziękujemy.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek 22.06.2018 r. o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej.

Znalezione obrazy dla zapytania plaża i leżaki

Podkategorie

PARTNERZY ŻEGLUGI

...

BIP