WYCIECZKA DO SALONU SKODY

W dniu 06 grudnia klasa 2s pod opieką nauczyciela Pana Zbigniewa Lenartowicza zwiedzili salon samochodowy Skoda w Kędzierzynie - Koźlu. Uczniowie zostali zapoznani z najnowocześniejszą wersją samochodu Skody Superb i jej bardzo bogatym wyposażeniem. Prezentacji dokonał kierownik serwisu Pan Tomasz Ostrowski, który po przeprowadzeniu grupy na teren serwisu zapoznał uczniów z nowoczesnymi przyrządami kontrolnymi i diagnostycznymi. Wycieczka była wspaniałą odmianą lekcji przedmiotów zawodowych samochodowych i uwypukliła poznane dotychczas zagadnienia techniki motoryzacyjnej podczas zajęć szkolnych. W planach jest także wyjście do Stacji Kontroli Pojazdów na terenie Koźla, gdzie będzie możliwość obserwacji rzeczywistego badania technicznego samochodu.