ROZSTRZYGNIĘCIE II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO POEZJI MIŁOSNEJ „TYLKO MIŁOŚĆ”

W tegorocznej edycji konkursu poezji miłosnej dla młodzieży wzięło udział 7 młodych twórców, w sumie wpłynęło 9 wierszy.

Jury w składzie:

·        Izabela Wageman – Wiśniewska – polonista

·        Agata Bryłka – polonista

·        Tomasz Sitnik – polonista

nagrodziło:

·        I miejsce – Sandra Franecki uczennica ZS nr 3 za wiersz pt.: „Obietnica”

·        II miejsce – Bianka Wochnik uczennica ZS nr 3 za wiersz pt.: „Paradoks”

·        III miejsce – Agnieszka Janicka uczennica ZS nr 3 za wiersz pt.: „Jestem”

Przyznano wyróżnienie dla Olgi Zbroińskiej za wiersz pt.: „Do prywatnego lekarza” uczennica Zespołu Gimnazjalno – Szkolnego w Długomiłowicach.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wręczenie nagród książkowych w dniu 12.06.2017 roku (poniedziałek) na godz. 12:00 na aulę szkolną ZSŻŚ.