PODSUMOWANIE XXII RAJDU GÓRSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ

W dniach 28- 30.09.2017 odbył się XXII Rajd Górski Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. Tegoroczna edycja zaprowadziła naszych ucnziów i opiekunów w przepiękne Pieniny.
 
28 września na szlaki turystyczne z różnych miast wyruszyły 3 grupy piesze i 1 rowerowa, które po przejściu wielu kilometrów i przeżyciu wielu przygód spotkały się drugiego dnia w schronisku pod Durbaszką. Tam na strudzonych wędrowców, czekało wspólne ognisko, z pieczoną kiełbasą :-)
 
Trzeciego dnia wszyscy zeszliśmy do centrum Szczawnicy, przepięknej miejscowości przez którą przepływa Dunajec, a stamtąd wyruszyliśmy w drogę powrotną do Kędzierzyna-Koźla.  Pomimo wielu niedogodności w trackie wędrówek, wielu otarć, zabłoconych szlaków, usterek rowerów i bólu mięśni wszystkim uczestnikom udało sie pokonać niełatwe trasy rajdu i wszyscy szczęśliwi powrócili do domu.   
 
Już dziś zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w XXIII Rajdzie Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej za rok, a teraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznego wydarzenia.
 
 

PARTNERZY ŻEGLUGI

...

BIP