ŻEGLUGOWE NARTY 2018

Żeglugowe Narty 2018

Wyjazd szkolny w dniach 03-05 styczeń 2018

Zieleniec

W dniach od 3 stycznia do 5 stycznia młodzież naszej szkoły wyruszy na stoki Zieleńca, by tam doskonalić umiejętności jazdy na nartach czy też snowboardzie. Będzie to także znakomita okazja do integracji oraz aktywnego wypoczynku. A oto najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu.

Godzina i miejsce wyjazdu:

Wyjeżdżamy 3 stycznia (środa) o godzinie 4.00 rano spod szkoły (ul. Bohaterów Westerplatte 1).

Miejsce zakwaterowania:

Ośrodek Wczasowy „Na Koziej Hali’

Ul. Świerczewskiego 41

Duszniki Zdrój

Tel. 603 937 571

Koszt wyjazdu : 420 zł

W ramach tej kwoty zapewniony jest przejazd do miejsca zakwaterowania, komfortowy nocleg oraz śniadanie w formie bufetu. Opłacony jest także trzydniowy karnet na wszystkie trasy narciarskie Zieleńca.

Uwaga – w tej cenie nie ma kosztów ewentualnego wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Można go wypożyczyć we własnym zakresie i jest on dostępny przy stoku w Zieleńcu. Można tez skorzystać z opcji wypożyczenia sprzętu w K-Koźlu i zabrania go do autobusu.

Kto nas wiezie:

Przewozem młodzieży zajmie się profesjonalna i sprawdzona firma transportowa Pana Waldemar Kocura z Pawłowiczek.

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer telefonu 509 470 232