CERTYFIKATY CISCO

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach Lokalnej Akademii Cisco klasa 3i otrzymała certyfikaty ukończenia kursu IT Essetials. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że nowe zdobyte umiejętności zwiększą ich atrakcyjność na rynku pracy. 

 

OPOLSKI FESTIWAL NAUKI

W dniu 14.05.2018 na Uniwersytecie Opolskim odbył się Opolski Festiwal Nauki w którym nasi uczniowie Szymon Chodura, Dawid Bienia z III PT oraz Mikołaj Turczyniewicz z II PT zajęli pierwsze miejsce w grupie Mat-Fiz-Info w śród szkół średnich Opolszczyzny. Grupę prowadził Pan Zbigniew Kapelan.

SUKCES NASZYCH AKTORÓW

Matury maturami, ale w Żegludze nie zapominamy o tym, że maj to miesiąc miłości i dlatego przygotowaliśmy spektakl pod tytułem: „Trochę o miłości”. 
Tekst sztuki to współczesna wersja „Ślubów panieńskich” Aleksandra Fredry. W przedstawieniu wystąpili: Kalina Jasek, Julia Cholewa, Dominik Karpiński, Michał Orzech i Jakub Żołowicz. Scenariusz napisała pani Agata Bryłka, a scenografię przygotowała pani Honorata Czech- Kulla. Nagraniem przedstawienia i dźwiękiem zajęli się : Kamil Pietczyk, Michał Smaluch i Mateusz Liszewski. 
Premiera miała miejsce w Domu Dziennego Pobytu „Magnolia” w Kędzierzynie- Koźlu.
Miło nam poinformować, że spektakl został także wyróżniony pierwszą nagrodą w konkursie: „Śluby panieńskie” w naszej szkole, zorganizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom z Warszawy. 

WYRÓŻNIENIE DLA KACPRA GACKA W KONKURSIE "MARSZAŁKOWSKIE TALENTY"

II Edycja konkursu "Marszałkowskie Talenty" miała wyłonić najzdolniejszą młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych działających na terenie województwa opolskiego w siedmiu dziedzinach sztuki: muzyce, plastyce, fotografii, filmie, literaturze oraz tańcu i teatrze. Spośród 160 zgłoszeń wyłoniono 21 laureatów i przyznano 31 wyróznień. Jesteśmy dumni, że pośród tylu znakomitych artystów znalazł się nasz uczeń Kacper Gacek, który zdobył wyróżnienie w kategorii fotografia. Mamy nadzieję, że podążając za swoją pasją zdobędzie jeszcze wiele nagród i wyróżnień. 

KOLEJNY SUKCES NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

W konkursie fotograficznym dla uczniów liceów i techników na terenie Opolszczyzny: „Pogodna jesień życia w obiektywie” udział wzięli Kacper Gacek i Katarzyna Kita, która została wyróżniona. Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie pozytywnych aspektów starości i przełamanie barier międzypokoleniowych oraz niesienie młodemu pokoleniu przekazu, że seniorzy są interesującymi, wartościowymi i pełnymi wigoru ludźmi.

PARTNERZY ŻEGLUGI

...

BIP