NAGRODA DLA SZKOŁY I STYPENDIA FAMET S.A. DLA UCZNIÓW

Mamy powody do dumy. Nagroda dla naszej szkoły i wyróżniających się uczniów.
Już po raz czwarty w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się gala „Najlepsi z najlepszych”. W auli I Liceum Ogólnokształcącego wręczono wyróżnienia i nagrody dla szkół oraz wyróżniających się uczniów.

Okazją do świętowania dla przedstawicieli wszystkich szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez starostwo powiatowe było przyznanie wyróżnień w corocznym rankingu Perspektyw .Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej zdobył brązowę tarczę w rankingu, a wyróżniona została uczennica: Dominika Cedzich.

Podczas uroczystości przedstawicielki firmy Famet wręczyły stypendia czwórce uczniów Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, z którą współpracuje firma. Wyróżnieni nimi zostali: Patryk Friedla, Marek Kulik, Szymon Chodura i Sebastian Derkacz.