FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE PLAŻOWE AMATORÓW 2017

W dniu 12.06.2017 na stadionie "Kużniczka" w Kędzierzynie-Koźlu odbył się Turniej Finałowy Wojewódzkiej Licealiady w Siatkówce Plażowej Amatorów. W zawodach mieli prawo brać jedynie udział uczniowie, którzy nie posiadają aktualnej licencji PZPS i OZPS. Każdy powiat miały prawo reprezentować jedynie dwie pary wyłonione wcześniej w eliminacjach. Żeglugę reprezentowali uczniowie klasy I TI: Wojciech Gabryś i Dawid Wydra, którzy wcześniej wygrali eliminacje szkolne, a później sięgnęli po srebro w powiecie. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w rywalizacji ze znacznie starszymi i doświadczonymi parami i sięgnęli po SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA !!! Wojtek i Dawid musieli w zawodach uznać jedynie wyższość pary z II LO z Kędzierzyna, pozostawiając w pokonanym polu drużyny ze Strzelec Opolskich i Nysy. Gratulujemy!