ŻEGLUGA JEDZIE NA FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MASZYN WIATROWYCH W PIASECZNIE

9 grudnia 2017 w Piasecznie odbędzie się finał Konkursu Maszyn Wiatrowych. W ubiegłą sobotę w naszej szkole miały miejsce eliminacje do tego finału. Z niemal całej południowej Polski zjechało się do nas 76 spośród 87 deklarowanych drużyn. Wraz z opiekunami mieliśmy na sali około 250 osób. Konkurs otworzyła nasza Pani V-ce Dyrektor Justyna Miedzak-Dyka, a następnie w imieniu Władz Miasta Pan V-ce Prezydent Artur Maruszczak. Wskutek problemów technicznych wyniki  podane przez komputer uplasowały naszą drużynę  „CZARNY SZKWAŁ „ na 10-tym miejscu. Jednak piaseczyńscy sędziowie przeglądali wyniki i obliczenia jeszcze raz i okazało się, że nasza drużyna zakwalifikowała się do finału, plasując się na 6-tym miejscu,o czym powiadomiono nas w poniedziałek 4-go grudnia. Nasze dwie drużyny BIAŁY SZKWAŁ i CZERWONY SZKWAŁ były niestety na dalszych miejscach. Należy dodać, że oprawa związana z eliminacjami bardzo się podobała wszystkim uczestnikom, więc postaramy się powtórzyć działania w przyszłym roku.

PARTNERZY ŻEGLUGI

...

BIP