szachy

Żegluga najlepsza w szachy

Dnia 4.02.2011 odbył się turniej szachowy z cyklu ligi szkolnej w Domu Kultury „Chemik’ przy Al. Jana Pawła II 27 W grupie B szkół ponadpodstawowych startowało 49 uczni 7 szkół naszego miasta. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry 10 min. dla  zawodnika na rozegranie jednej partii. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce, a po trzech turniejach plasuje się na drugiej pozycji tracąc do lidera II Liceum Ogólnokształcącego 2,5pnkt. Wciąż niepokonany pozostaje uczeń ZSŻŚ - Damian Malinowski lider  klasyfikacji indywidualnej.

Zawody przebiegały w serdecznej i sportowej atmosferze.

Czwarty turniej ligi szkolnej odbędzie się w środę 03.03.2011r godz. 9.30 w Domu Kultury „Chemik’

Klasyfikacja drużynowa Szkół Ponadpodstawowych:

III turniej                                                       po III turniejach

I miejsce – ZSŻŚ 20,5p                                I miejsce – II LO  57,0p

II i III miejsce – PG 4 i II LO 18,5p              II miejsce – ZSŻŚ  54,5p