Drukarki 3D
Po raz kolejny na Game Jam zawita Klub Młodego Technika z drukarkami 3D więc po raz kolejny projektanci gier figurkowych będą mogli wydrukować swoje figurki. Oczywiście możliwe będzie także wydrukowanie innych przedmiotów takich jak na przykład logotyp lub maskotkę drużyny.

https://www.klubtechnika.pl/

Sklep Battle-Models.com ponownie zostaje sponsorem nagród
Sklep z figurkami bitewnymi i akcesoriami do gier planszowych BATTLE-MODELS.COM po raz kolejny ufunduje kilka kostek i figurek do rozdania po zakończeniu Game Jamu.

https://battle-models.com/

Po raz kolejny REBEL.PL dostarczy nam kilka nagród
Kolejny Game Jam i kolejny raz sklep z grami planszowymi dostarczy nam kilka tytułów które będzie można zgarnąć za udział w wydarzeniu.

https://www.rebel.pl/

Game Jam 2019


Z przyjemnością zawiadamiamy iż szykuje się kolejny Game Jam. Termin imprezy to 7 - 9 czerwca 2019 roku. Uruchamiamy zbieranie zgłoszeń na podstronie: http://zegluga.edu.pl/gamejam/?page=zgloszenie
Wyniki Game Jamu
Ostateczna klasyfikacja po Game Jamie 2018 2.0
Tematem była: Multipla

Zmiana godzin w planie imprezy
Z przyczyn technicznych zmieniamy godzinę ogłoszenia tematu imprezy i tym samym godzinę zakończenia.
Rebel.pl sponsorem nagród
Sklep z grami planszowymi, karcianymi i nie tylko po raz kolejny dostarczy nam nagrody do rozdania podczas przyszłego Game Jamu.

https://www.rebel.pl/

Drukarki 3D na Game Jamie
Klub Młodego Technika udostępni nam kilka drukarek 3D, aby każdy mógł wydrukować swój własny model 3D. Najbardziej na tym mogą skorzystać uczestnicy chcący stworzyć planszówkę lub bitewniaka gdzie będą mogli wydrukować figurki do gry.

https://www.klubtechnika.pl/

Klub Młodego Technika sponsorem
Klub Młodego Technika z Kędzierzyna-Koźle został kolejnym sponsorem nagród w przyszłej edycji Game Jamu.

https://www.klubtechnika.pl/

Prelekcja Paweł Bieniasz
Na przyszły Game Jam przybędzie Paweł Bieniasz z wrocławskiego Division48 z prelekcją na temat: Storytelling w grach - Gry jako forma przekazu, a po prelekcji zainteresowani szczegółami będą mogli na osobności porozmawiać z prelegentem.

https://www.facebook.com/Division48/
Koszulki, kubki i inne fanty
Uruchomiliśmy sklep okazjonalny z fantami na Game Jam 2018 2.0. W sklepie można nabyć między innymi koszulki, kubki, podkładki pod mysz, poduszki czy misia ale to nie wszystko. Z czasem ukażą się nowe wzory.

Link do sklepu: http://gamejamzegluga.cupsell.pl/
DRZWI DONIKĄD ESCAPE ROOM i okulary VR sponsorem
DRZWI DONIKĄD ESCAPE ROOM i okulary VR http://www.drzwidonikad.pl dostarczą nam vouchery rabatowe do ESCAPE ROOMU.
Sklep internetowy BATTLE-MODEL.COM sponsorem nagród
Podobnie jak w poprzedniej edycji tak i w tej edycji internetowy sklep z figurkami bitewnymi i akcesoriami do planszówek https://battle-models.com/ zasponsoruje kilka nagród na Game Jam.
Game Jam 2018 2.0
Game Jam jest to event dla miłośników tworzenia gier planszowych, karcianych i komputerowych (konsolowe to też jakby nie patrzeć komputerowe ;) ). Uczestnicy imprezy mają za zadanie stworzyć grywalną wersję gry na zadany temat w czasie 48 godzin.

Jest to już 5 edycja imprezy Game Jam, która odbędzie się w dniach 7 - 9 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie-Koźlu.

Szczegółowy program zostanie umieszczony w zakładce Program.

Formularz zgłoszeniowy jest już aktywny i można wysyłać swoje zgłoszenia.
Żegluga Facebook Cupsell