ŻEGLUGA W BLASKU BRĄZU

W dniu 21.03.2018 w hali MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu odbył się turniej finałowy z udziałem czterech najlepszych siatkarskich drużyn ze szkół średnich Opolszczyzny.
Zdominowali go siatkarze z kozielskiego ogólniaka, którzy wygrali wszystkie mecze. Kozielscy licealiści wyprzedzili Zespół Szkół i Placówek Oświatowych „Rolnik” z Nysy.
Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja kozielskiej „Żeglugi” . Stawkę zamknęła ekipa Diecezjalnego Liceum Humanistycznego z Nysy.
Dla Żeglugi trzecie miejsce w województwie jest dużym sukcesem, gdyż przyszło nam się zmierzyć z naprawdę wymagającymi rywalami z klas sportowych o profilu siatkarskim oraz z uczniami Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Można powiedzieć, że ten brązowy medal jest dla nas jak złoto.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Dominik Koliński, Jakub Szczucki, Janek Śliwak, Wojciech Gabryś, Bartek Lukaj, Paweł Niedziałkowski, Jakub Ochocki, Aron Cielontko, Jakub Górecki, Jakub Jelito, Adam Starczewski, Jakub Brdękiewicz i Dawid Wydra.