WOLONTARIAT ZBIÓRKA PRZYBORÓW SZKOLNYCH I ZABAWEK

Dnia 18.12.2017r. została zakończona akcja charytatywnej- zbiórka przyborów szkolnych i zabawek dla placówek edukacyjnych. W akcję zaangażowała się cała szkoła, dzięki czemu udało nam się zebrać różnorodne przybory i zabawki dla różnych grup wiekowych takie jak: książeczki (w twardej i miękkiej oprawie), puzzle, kolorowanki, klocki, gry planszowe, samochodziki, lalki, pluszaki, plastikowe zwierzątka.
Wszystkie zebrane rzeczy zostały podzielone między trzy placówki: Publiczne Przedszkole nr 15, Świetlicę Socjoterapeutyczną przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 oraz Szpital Dziecięcy
w Kędzierzynie-Koźlu.
Dzieci były bardzo zadowolone i żywo zareagowały na przyniesione dary a panie nauczycielki były nam bardzo wdzięczne, ponieważ zabawki w takich placówkach są zawsze potrzebne.
Sami byliśmy ogromnie zaskoczeni tak licznym zaangażowaniem uczniów i nauczycieli. Akcja sprawiła nam dużo radości i satysfakcji. Miło jest uszczęśliwiać smyki