Dnia 18.12.2017r. została zakończona AKCJA CHARYTATYWNA - ZBIÓRKA PRZYBORÓW SZKOLNYCH I ZABAWEK DLA PLACÓWEK EDUKACYJNYCH. W akcję zaangażowała się cała szkoła, dzięki czemu udało nam się zebrać różnorodne przybory i zabawki dla różnych grup wiekowych takie jak: książeczki (w twardej i miękkiej oprawie), puzzle, kolorowanki, klocki, gry planszowe, samochodziki, lalki, pluszaki, plastikowe zwierzątka.

Wszystkie zebrane rzeczy zostały podzielone między trzy placówki: Publiczne Przedszkole nr 15, Świetlicę Socjoterapeutyczną przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 oraz Szpital Dziecięcyw Kędzierzynie-Koźlu.

Dzieci były bardzo zadowolone i żywo zareagowały na przyniesione dary a panie nauczycielki były nam bardzo wdzięczne, ponieważ zabawki w takich placówkach są zawsze potrzebne.

Sami byliśmy ogromnie zaskoczeni tak licznym zaangażowaniem uczniów i nauczycieli. Akcja sprawiła nam dużo radości i satysfakcji. Miło jest uszczęśliwiać smyki.