UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w piątek 22.06.2018 r. o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej.

Znalezione obrazy dla zapytania plaża i leżaki

Game Jam 2018 w Żegludze

Film podsumowujący GameJam 2018 w Żegludze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ich niesamowitych pomysłów i nieprzeciętnych gier i już dziś zapraszamy na kolejne edycje tej imprezy - ale to już po wakacjach

WSPÓŁPRACA Z GIMNAZJALISTAMI Z DŁUGOMIŁOWIC

Gimnazjaliści z zespołu Gimnazjalo-Szkolnego  w  Długomiłowicach w ramach projektu gimnazjalnego pt.” Od pomysłu do przemysłu” współpracując z uczniami z naszej szkoły, stworzyli ploter CNC oraz logotyp swojej szkoły. Zajęcia informatyczne w Żegludze przybliżyły im obsługę programu SolidEdge, który pomaga modelować obiekty 3D oraz łączyć je w zespoły. Dzięki pomocy starszych kolegów zbudowali ploter oraz zapoznali się z kierunkiem technik mechanik.

MIĘDZYNARODOWY KONGRES MORSKI 2018

W roku 2018 Szczecin zbliżył się do morza bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. To właśnie w stolicy Pomorza Zachodniego odbyły się Światowe Dni Morza – najważniejsze święto morskie Narodów Zjednoczonych. W związku z 70-leciem Międzynarodowej Organizacji Morskiej IMO – pomysłodawcy Światowych Dni Morza – hasłem przewodnim obchodów było: „IMO 70: Nasze dziedzictwo – lepsza żegluga dla lepszej przyszłości”.

Organizowany już po raz szósty Międzynarodowy Kongres Morski, który odbył się w dniach 15-16 czerwca i był wydarzeniem towarzyszącym Światowym Dniom Morza , na którym Naszą szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Agnieszka Kossakowska. Za jej pośrednictwem mogliśmy zabrać głos i uczestniczyć w dyskusjach dotyczących edukacji morskiej  i innwacji zwązanych z tą branżą.

http://kongres-morski.pl/wp-content/uploads/2018/06/041-kongres-morski-dzien-2.jpg http://kongres-morski.pl/wp-content/uploads/2018/06/029-kongres-morski-dzien-2.jpg

CERTYFIKAT WARSZTATÓW RATOWNICZYCH

Podkategorie

PARTNERZY ŻEGLUGI

...

BIP